Václav

Václav

Programátor... občas normální, častěji tak trochu blázen.

URL internetové stránky: http://www.valeas.cz

Netflix tip: The Sandman

(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 1 minutu.)

V seriálu The Sandman sledujte příběh věčného Snu, který od nepaměti provází lidstvo společně se svými sourozenci. To se však změní, když jej na sto let uvězní lidský čaroděj a odebere mu tak jeho moc. Nepřítomnost Snu spustí dlouhou řadu události, která ovlivní nejen svět snění, ale také bdění.

Google Workspace Update: Snadnější zamykání souborů na Google Disku

(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 1 minutu.)

Google přidal možnost uzamknout soubory jednoduše kliknutím pravým tlačítkem myši, výběrem možnosti "Informace o souboru" a kliknutím na tlačítko "Zamknout". Uzamčení souboru zajistí, že další uživatelé nebudou moci soubor změnit. Do uzamčených dokumentů nelze přidávat úpravy, komentáře a návrhy.

Tip na výlet: Z Vítkova do Hradce nad Moravicí

(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 2 - 3 minut/y.)

K tomuto netradičnímu výletu mě navedl Instagram, na kterém jsem poprvé uviděl dominantu Vítkova - kostel Nanebevzetí Panny Marie. Nádherná fotografie zcela oslovila mé fotografické srdíčko a cíl našeho sobotního výletu byl jasný. Kam se ale vydat dál?

Netflix tip: Unbelievable

(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 1 minutu.)

Když mladá žena, se kterou se život do té doby rozhodně nijak nemazlil, prožije nejhorší večer svého života, doufá alespoň v pomoc policie. Místo pomoci ji ale čeká obvinění z křivé výpovědi, ztráta práce, bydlení a přátel. Pachatel přitom stále řádí dál, neodhalen.

Netflix tip: Paradise

(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 1 minutu.)

Moderní věda a genetika se dostala do časů, kdy lze roky svého života prodávat. Byznys s touto vzácnou komoditou se rozjel naplno a spousta chudých tak prodává to nejcennější, co má - svůj budoucí život. Má to ale jeden háček - roky může prodat či koupit pouze osoba s kompatibilní DNA.

Mobilní aplikace CK Fischer aneb Něco nám tu bohužel chybí

(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 1 - 2 minut/y.)

Když nám společnost Fischer poslala e-mailem informaci o jejich nové mobilní aplikaci k naší dovolené, zřejmě nečekali, že si ji ihned nainstalujeme a především důkladně otestujeme. Možná, že kdyby tušili, že ji budeme srovnávat se špičkovou mobilní aplikací od polské cestovky Itaka, která disponuje spoustou skvělých funkcí, trochu by na té své zapracovali.

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS