Václav

Václav

Programátor... občas normální, častěji tak trochu blázen.

URL internetové stránky: http://www.valeas.cz

Netflix tip: The IT Crowd

(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 1 minutu.)

Měl jsem za to, že seriál The IT Crowd (Ajťáci) není vůbec nutné představovat, ale základní neznalost mých mladých IT kolegů mě velice rychle vyvedla z omylu. Přitom tento legendární britský komediální seriál by měl být dle mého názoru pro všechny ajťáky vyloženě povinný.

Představení dalších funkcí chytrých štítků v tabulkách Google

(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 1 minutu.)

Začátkem tohoto roku Google do Tabulek přidal chytré štítky pro umístění, finanční data a rozšířili možnosti data jako poslední inovace v oblasti chytrého plátna. Dnes přidává ještě více funkcí, které vám pomohou přistupovat k bohatým kontextovým informacím a zahrnovat je přímo do Tabulek.

Google Workspace Update: Zjednodušená organizace souborů na Disku Google

(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 1 minutu.)

Google představuje vylepšení webového nástroje pro výběr umístění na Disku Google, které vám umožní rychlé a efektivní uspořádání souborů a složek. Aktualizace zahrnují nové vizuální prostředí a užitečné návrhy při přesouvání souborů a složek nebo přidávání zástupců k položkám na Disku.

Netflix tip: Nailed It!

(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 1 - 2 minut/y.)

Nailed It! je zábavná oddechová show amatérských pekařů, která vám rozhodně vykouzlí úsměv na rtech. Můžete si být naprosto jisti, že Netflix posbíral jen ty nejhorší z nejhorších pekařů, aby se postaral o váš unikátní “kulinářský” zážitek. Ničemu se sice nepřiučíte, ale zaručeně se pobavíte.

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS