Ráj gastrosexuálů

(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 1 - 2 minut/y.)

Přestože byl letošní ročník oficiálně z důvodu koronaviru zrušen, Turistické informační centrum neváhalo a připravilo si pro obyvatele Frýdku-Místku a přilehlých obcí alternativní program, do kterého se zapojilo celkem 13 restaurací.

Číst dál...
  • Napsal(a)

Recenze: Emco Super kaše

(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 2 - 4 minut/y.)

Emco je česká rodinná firma, jejíž historie sahá až do roku 1990. Základní surovinou téměř všech výrobků Emco jsou ovesné vločky, které si firma vyrábí ve vlastním ovesném mlýně na jihu Čech. Vysoká kvalita vstupních surovin a unikátní výrobní technologie, to je Emco.

Číst dál...
(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 2 - 3 minut/y.)

Dr. Oetker patří mezi nejvýznamnější výrobce práškových produktů v České republice. Sortiment značky Dr. Oetker obsahuje již více než 150 výrobků a zahrnuje například pudingy, dezerty, slaná a sladká jídla v prášku, směsi na pečení a nápoje v prášku. Kromě tradičních produktů nyní přichází Dr. Oetker na trh také se zdravějšími alternativami klasických moučníků.

Číst dál...
(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 2 - 3 minut/y.)

Perfect Dish je značka nízkokalorických příloh z rostliny konjak v BIO kvalitě. Žádný produkt Perfect Dish neobsahuje cukr, tuk, lepek ani sóju a všechny přílohy mají extrémně nízký obsah kalorií - na 100 g jen 12 kcal. Ideální příloha při hubnutí.

Číst dál...
(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 1 - 2 minut/y.)

Crispins je značka ucelené řady produktů zdravé výživy, která spadá pod českou společnost Extrudo. Hlavním zaměřením firmy Extrudo je výroba originálních křehkých chlebů, slaných pochutin a instantních polotovarů, ale v jejich sortimentu naleznete například také instantní kaše, cereální křupky, obalovací směsi nebo bezlepkové mouky.

Číst dál...
(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 2 - 4 minut/y.)

Společnost VETO ECO s.r.o. je tradiční česká firma, která se zabývá výrobou potravin a dalších výrobků ze sóji, především pak tofu. Tofu značky Veto se vyrábí podle tradičních japonských postupů a použitá sója není geneticky modifikována.

Číst dál...
(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 2 - 3 minut/y.)

Vitana je česká společnost, která se specializuje především na dehydratované a předpřipravené potraviny a ochucovadla. Vitana jde s dobou, takže současné portfolio nezahrnuje jen dehydratované polévky, kořenící směsi nebo bujóny, ale najdete zde i nejrůznější směsi na vaření a pečení, a to včetně těch bezlepkových.

Číst dál...
  • Napsal(a)

Recenze: Probio kaše Topnatur

(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 4 - 7 minut/y.)

O Nutrikaších jako plnohodnoté a nutričně vyvážené náhradě snídaně (nebo jakéhokoli jiného jídla) jste mě slyšeli básnit už několikrát. Nutrikaše samotné jsou na trhu již více než pět let a doposud neměly vůbec žádnou konkurenci. To se změnilo koncem roku 2017.

Číst dál...
(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 2 - 3 minut/y.)

Protein Pancake od značky Nutrend je směs určená pro přípravu lívanců, bez přídavku cukru, barviv, konzervantů a s vysokým obsahem kvalitních bílkovin (MPI a WPC). Neobsahuje lepek a dodává tělu pšeničnou a prebiotickou vlákninu (inulin). Ideální nejen pro sportovce, ale také před a po jakékoli fyzické aktivitě. Vhodné jako svačina v dopoledních i odpoledních hodinách, ale vždy alespoň v hodinovém odstupu od jiného jídla.

Číst dál...
(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 3 - 6 minut/y.)

Dr. Light Fruit jsou zdravé tyčinky s vysokým obsahem ovoce a ovocných šťáv bez umělých barviv, aromat, dochucovadel a konzervačních látek. Tyčinky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin přírodního původu a obsahují velké množství vlákniny. Šťavnatost a chuť dodávají tyčinkám mrazem sušené plody a ovocné šťávy. Zdravá a rychlá svačinka pro děti i dospělé.

Číst dál...
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS