Nabídka spolupráce

(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 1 - 2 minut/y.)

Líbí se Vám náš blog a chtěli byste nás podpořit či s námi přímo spolupracovat? Neváhejte nás kontaktovat, na všechny Vaše dotazy rádi odpovíme.

Pro firmy nabízíme:

 • Tvorba PR článků a copywriting pro Vaše webové stránky či tištěné materiály
  Potřebujete pro Váš web profesionálně napsaný text, včetně správné sémantiky pro internetové vyhledávače? Obraťte na nás, připravíme Vám článek přímo na míru.
 • Nezávislé testování produktů a služeb
  Rádi pro Vás otestujeme Váš produkt či službu a následně vytvoříme recenzi, kterou Vám poskytneme pro Vaše marketingové účely. Kromě toho bude tato recenze zveřejněna na našem blogu a bude dále propagována na sociálních sítích (včetně placené kampaně na Facebooku* ).
 • Uveřejňování PR článků pod hlavičkou Valeas
  Nabízíme Vám propagaci Vašich PR článků pod hlavičkou Valeas blogu, včetně propagace na sociálních sítích*. Takto zaslané články budou námi revidovány a v případě potřeby také editovány (v tomto případě Vám články zašleme k opětovné kontrole před uveřejněním). U Vámi zaslaných článků si pak vyhrazujeme právo odmítnutí zveřejnění konkrétních příspěvků.

* V případě placených příspěvků garantujeme, že bude min. 1/3 ceny vždy využita k propagaci daného příspěvku, a tím i Vašeho produktu či služby.

 

Chcete se stát oficiálním partnerem našeho blogu?

Partnerům nabízíme:

 • Všichni partneři budou zveřejněni na stránce "Partneři", včetně loga a krátkého PR textu.
 • Partneři se mohou zapojit do soutěží, kde budou aktivně propagováni (počet partnerů na soutěž je omezen).
 • Logo partnera může být umístěno na dárkové produkty, které budeme vyrábět (např. trička). Na dárkový předmět může být umístěn pouze 1 partner.
 • Možnost oslovení naší komunity přes sociální sítě.