Partneři

Jooble.org

Co je Jooble?
Co děláte, když potřebujete něco najít na internetu?
Přesně tak. Používáte vyhledávače jako Google, Seznam nebo Yahoo!
Jooble je podobný vyhledávač, avšak s malým rozdílem - je zaměřen na hledání práce. Náš vyhledávač prochází nabídky práce na skoro všech pracovních portálech v České republice.

cz.jooble.org
Cestomilové – největší specialisté na Francii: víno, kuchyni, kulturu a život

Cestovní kancelář Cestomilové se specializuje na poznávací zájezdy do Francie. Nabízí převážně letecké zájezdy do téměř všech francouzských regionů. Aktuálně má na svém kontě 50 typů zájezdů. Pokud hledáte zájezd za vínem do Bordeaux, za levandulí do Provence, za skvělou gastronomií do Burgundska nebo za zážitky na Azurové pobřeží, určitě si vyberete. Regionem Vás většinou provede přímo sama majitelka Věrka, která Francii propadla před více než 10 lety a zná každý kout této nádherné země.

www.cestomilove.cz
KOSMETIKA – PAULA’S CHOICE

Luxusní americká kosmetika Paula’s Choice je zaměřena na efektivní řešení problémů pokožky obličeje a těla. Je ale rovněž určena pro pleť bezproblémovou, pro ty z nás, kteří si chtějí zachovat mladistvý vzhled a předejít známkám stárnutí, tzv. anti-aging efekt. Je skvělou volbou pro zdravou i poškozenou pleť pro ženy i muže, a to bez kompromisů.

Více informací o produktech naleznete na: www.americkakosmetika.cz.