Zajímavosti

Vzdálenost mezi nejzápadnějším a nejvýchodnějším místem ČR je vzdušnou čarou 493 kilometrů. No a jelikož je rok 2018 pro mne rokem výzev, bylo ujití této vzdálenosti za 30 dnů jen jednou z mnoha. Už teď však mohu říct: Nikdy víc!

Číst dál...

Výzva: 300 km za 30 dní

Ujít pěšky 300 kilometrů za 30 dní zní zpočátku možná trochu děsivě, reálně se však jedná "pouze" o 10 kilometrů denně. Zní to jednoduše, stačí však jedno malé zaváhání, jeden tzv. "cheat day" a výzvu nesplníte.

Číst dál...

Dokážete si vůbec představit, že byste se dobrovolně zřekli něčeho, co vám doslova oslazuje život? Já se v rámci této výzvy rozhodl, že to vydržím celý měsíc.

Číst dál...

Fotoobraz od Saal Digital

Saal Digital je německá společnost nabízející profesionální tisk nejen fotografům, ale také běžným uživatelům. Sháníte originální dárek nebo si jen chcete zvěčnit své nejkrásnější vzpomínky? U Saal Digital to není žádný problém.

Číst dál...

Rok 2018 je již tady a proto je potřeba se na chvíli zastavit a ohlédnout se za tím minulým. Podívejte se spolu s námi na nejčtenější články a sekce na našem blogu za rok 2017.

Číst dál...

Každého vždy potěší, když dostane dárek. Ke mně tentokrát balíček doputoval až z dalekého Dánska a já se nemůžu dočkat, až ho podrobím důkladnému testování.

Číst dál...

Geek wishlist 2017

Sháníte pro svého geeka nějaký vhodný dárek a nic Vás nenapadá? Přinášíme Vám pár tipů na dárky (nejen vánoční), které jistě ocení nejeden geek.

Číst dál...

Reklama na řecký jogurt od společnosti Milko mě zaujala natolik, že jsem se rozhodl si jej pořídit a následně otestovat. Společně se tedy podíváme, jestli je reklama pravdivá a nebo se nás jen výrobci snaží oklamat.

Číst dál...

Rok 2015 je již téměř za námi a nás napadlo sepsat takové malé ohlédnutí. Co jsme tedy za tento rok zvládli a co pro Vás plánujeme v roce 2016? Rozhodně toho nebude málo, takže se máte na co těšit.

Číst dál...

Za dva týdny mi bude už celých 27 let! Ano, slyšíte správně, bezstarostné mládí je už v mém případě nenávratně v tahu a jak se říká, bude ještě hůř... Jelikož ale nejsem ten typ člověka, který by nějak výrazně prožíval onen neustále se zvyšující počet svíček na dortu, rozhodla jsem se, že to prostě spolu pořádně oslavíme. A letos nebudu dostávat dárky jenom já...

Číst dál...
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS