Trička ze seriálů aneb Vánoční dárky pro ajťáky, geeky a jejich manželky

Trička ze seriálů aneb Vánoční dárky pro ajťáky, geeky a jejich manželky
(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 2 - 3 minut/y.)

Když nám bylo nabídnuto, abychom vyzkoušeli nákup na www.trickazeserialu.cz, neváhali jsme ani minutu - pro mě jako ajťáka/geeka patří tato trička prakticky do každodenního šatníku. Navíc se jedná o univerzální dárek, kterým mě opravdu nikdo neurazí, takže jsem jich za ta léta nastřádal již pěkných pár kupek.

Výběr vánočního dárku

Jelikož se blíží Vánoce, rozhodli jsme se pojmout tuto spolupráci tak trochu jinak a místo toho, abychom si vybrali trička sami, vybírali jsme je jeden pro druhého. Nápad to byl skvělý a oba nás nadchl, ale vybrat si z celé nabídky bylo nakonec mnohem těžší, než jsme si zpočátku mysleli.

Vašek vybírá pro Leu

Vybrat to nejlepší tričko pro Leu bylo opravdu peklo. Musel jsem celou nabídku projít hned několikrát. Mohl jsem sice odfiltrovat všechny seriály, které Lea nezná, i tak mi však zůstalo několik desítek možností a já nakonec vybíral více jak hodinu.

Po dlouhé úvaze má volba padla na tričko “Salad is murder!” - přestože Lea ovoce a zeleninu miluje, vegetariánem či veganem by se rozhodně nikdy stát nemohla. A s tímhle tričkem už tím tuplem ne.

Lea vybírá pro Vaška

Výběr trička pro Vaška nebyl zas až tak těžký, přeci jen v tom mám už mnohaletou praxi. Vím, co se mu líbí a co mu udělá radost, takže má volba padla na tričko s názvem “SPACEship” v černé barvě. Musím se ale přiznat, že fakt, že se jedná o vtip spojující tlačítko SPACE a jeho milovanou Enterprise mi došel až po nějaké době.

Mým druhým favoritem bylo tričko s názvem “Not fix your computer” - univerzální odpověď na obávanou otázku, jestli by se jako ajťák nemohl “podívat” na něčí počítač, tablet či telefon. Věřím, že by bylo v době rodinných sešlostí velice vytížené.

Vašek vybírá pro sebe

Kdybych si vybíral sám pro sebe, bylo by tričko, jenž mi vybrala Lea, rozhodně mezi favority. Přeci jen jsem trekkie a ajťák v jednom, což toto tričko krásně spojuje.

Mezi mé další favority by pak určitě patřilo také tričko s potiskem “Not a bug”. Volba by byla těžká, takže jsem rád, že ji za mne nakonec učinila Lea.

Lea vybírá pro sebe

Sama pro sebe bych si nejspíše vybrala tričko s názvem “Evil Twin”, protože rozhodně nejsem tak hodná, jak se může na první pohled zdát a upřímně, vůbec mi to nevadí. Druhou volbou by pro mne bylo tričko s názvem “Schröedinger's Cat”. Líbí se mi znázornění obou superpozic v jednom čase na jednom tričku.

Vaškův výběr mě zprvu překvapil, sama bych si tento potisk zřejmě nevybrala, ale je pravda, že perfektně vystihuje můj postoj k vegetariánství a veganství. Všechno je to o úhlu pohledu a já osobně bych na rostlinné stravě umřela hlady.

Závěr

Spolupráce s e-shopem Trička ze seriálů nás velice mile překvapila. Dodání bylo opravdu rychlé, komunikace bezchybná a kvalita triček je na mnohem vyšší úrovni, než na jakou jsme byli doposud zvyklí. Materiál je příjemně měkký a hřejivý, svou funkci tedy zastane i v zimě. Stejně tak samotný potisk je proveden velice kvalitně, takže by mohl bez potíží přežít i “drsnější” praní.

Hledáte-li vánoční dárek pro geeka, ajťáka či fandu některého ze seriálů, věřím, že si ze široké nabídky trickazeserialu.cz určitě vyberete. Kromě triček máte na výběr také z hrnků, plátěných vaků, tašek či placek.

 

Václav

Programátor... občas normální, častěji tak trochu blázen.

Internetová stránka: www.valeas.cz