Jednoduše produktivně

Produktivita je pro mnohé zaměstnance sprosté slovo, kterým se vedení rádo ohání při neplnění předem daných úkolů. Je třeba říci, že mohou mít samozřejmě do jisté míry pravdu, ale na druhou stranu by měl vedoucí sám podnikat kroky k tomu, aby byli jeho pracovníci spokojeni a tím pádem také pracovali produktivněji.

V této sekci se budeme zabývat produktivitou a jak ji zlepšit nejen v pracovním, ale také v osobním životě.

 

V předchozím článku jsme si vysvětlovali, k čemu vlastně slouží time tracker. V dnešním článku si ukážeme několik tipů, rad a doporučení, které jsem za ty roky používání time trackeru nasbíral a o které se s vámi rád podělím.

Číst dál...

Dovolená je část roku, kdy se všichni alespoň na chvíli snažíme zapomenout na práci. Problém je, že i během dovolené se hromadí nové emaily, které je potřeba vyřídit. Dnes si společně ukážeme, jak s emaily efektivně pracovat před i po návratu z dovolené, aby Vám to co nejvíce ulehčilo návrat do pracovního procesu.

Číst dál...

Dnes si představíme 6 Time Trackerů, které můžete používat zdarma (některé s omezenými funkcemi) či za nějaký malý poplatek.

Číst dál...

Time Tracker (sledování času) je prvním krokem k zefektivnění Vaší práce či práce Vašeho týmu. V dnešním článku si vysvětlíme, k čemu je sledování času dobré a jak jej používat. 

Číst dál...
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS