Jednoduše produktivně

Produktivita je pro mnohé zaměstnance sprosté slovo, kterým se vedení rádo ohání při neplnění předem daných úkolů. Je třeba říci, že mohou mít samozřejmě do jisté míry pravdu, ale na druhou stranu by měl vedoucí sám podnikat kroky k tomu, aby byli jeho pracovníci spokojeni a tím pádem také pracovali produktivněji.

V této sekci se budeme zabývat produktivitou a jak ji zlepšit nejen v pracovním, ale také v osobním životě.

 

(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 1 - 2 minut/y.)

Na dovolenou si jezdíme převážně odpočinout a zrelaxovat od práce. Dnešní doba je však taková, že potřebujeme kontrolovat e-maily či reagovat na zprávy na messengeru i během dovolené. Dnes vám tedy prozradím malý tip, jak být produktivní i na dovolené.

Číst dál...
(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 3 - 6 minut/y.)

Home office je v dnešní době jedním z nejžádanějších pracovních benefitů, avšak ne všichni zaměstnanci dokáží na home office pracovat efektivně. V dnešním článku si ukážeme několik tipů, rad a doporučení, které vám pomohou zvýšit efektivitu práce na home office na maximum.

Číst dál...
(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 2 - 3 minut/y.)

V předchozím článku jsme si vysvětlovali, k čemu vlastně slouží time tracker. V dnešním článku si ukážeme několik tipů, rad a doporučení, které jsem za ty roky používání time trackeru nasbíral a o které se s vámi rád podělím.

Číst dál...
(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 1 - 2 minut/y.)

Dovolená je část roku, kdy se všichni alespoň na chvíli snažíme zapomenout na práci. Problém je, že i během dovolené se hromadí nové emaily, které je potřeba vyřídit. Dnes si společně ukážeme, jak s emaily efektivně pracovat před i po návratu z dovolené, aby Vám to co nejvíce ulehčilo návrat do pracovního procesu.

Číst dál...
(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 2 - 3 minut/y.)

Dnes si představíme 6 Time Trackerů, které můžete používat zdarma (některé s omezenými funkcemi) či za nějaký malý poplatek.

Číst dál...
(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 2 - 3 minut/y.)

Time Tracker (sledování času) je prvním krokem k zefektivnění Vaší práce či práce Vašeho týmu. V dnešním článku si vysvětlíme, k čemu je sledování času dobré a jak jej používat. 

Číst dál...
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS