Vánoční wishlist 2016

Určitě to sami znáte - jsou věci, po kterých ve skrytu duše opravdu moc toužíte, ale nejste schopni si je koupit. Nejsou vyloženě drahé, ale Vy si vždy najdete nějaký dobrý důvod, proč do nich neinvestovat. No a jelikož se blíží Vánoce, přináším Vám pár tipů, které by udělaly radost mně.

Motivační diář Doller

Běžná cena: 399 Kč

Motivačních diářů existuje celá řada, ale tento od firmy Doller mě z nich zaujal asi nejvíce. Jedná se o nedatovaný diář ve velmi jednoduchém, ale zato elegantním designu s deskami z italské koženky. Líbí se mi rozvržení dnů, týdnů i závěrečné vyhodnocení dosažených či nedosažených cílů. Ideální "blogovací" diář.

Zdroj fotografie: www.doller.cz

Harry Potter a Prokleté dítě

Běžná cena: 499 Kč

Když jsem se dozvěděla, že vyjde tištěná forma scénáře nové divadelní hry Harry Potter and the Cursed Child, byla jsem doslova u vytržení. Recenze jsou rozporuplné a většina lidí není z knihy zrovna dvakrát nadšená, ale to nemění nic na tom, že si ji toužím přečíst.

Zdroj fotografie: www.albatros.cz

Předplatné časopisu First Class

Roční předplatné (6 čísel): 594 Kč

Motivační dvouměsíčník pro všechny, kteří mají jasný cíl a chtějí v životě něco dokázat. Určitě se nenechte zmást, časopis není určen jen pro úspěšné lidi, naopak je vhodný pro všechny, kteří se potřebují tzv. "odrazit od dna". V každém čísle se autoři věnují jiné oblasti života, na které můžete zapracovat - strach, rozvoj kariéry, motivace, cestování, milostné a rodinné vztahy, finanční zodpovědnost aj.

Zdroj fotografie: www.firstclass.cz

Peter Sasín - Triumf

Běžná cena: 490 Kč

Kniha o osobním rozvoji (jak taky jinak) založená na principech NLP. Naučí Vás, jak konečně změnit staré a nefunkční vzorce chování, najít finanční nezávislost a dosáhnout svých vysněných cílů.

Zdroj fotografie: kniha-triumf.sk

Ionizační fén Braun Satin Hair 3 - HD 380

Běžná cena: 1200 Kč

Mám dlouhé, snadno krepatící vlasy a dobrý fén s ionizační technologií by se mi opravdu hodil. Vlasy si sice běžně nefénuji, ale všichni známe situace, kdy je potřeba si umýt vlasy v deset večer a není čas čekat na to, až uschnou. Na trhu existuje takovýchto ionizačních fénů spousta, pro mne je důležité, aby byl především lehký a skladný.

Zdroj fotografie: www.braun.cz

Redken Frizz Dismiss dárkový balíček

Běžná cena: 990 Kč

Tento balíček péče pro suché a krepaté vlasy obsahuje šampon, kondicionér a bezoplachovou péči. Značku Redken mám obecně dost ráda, takže by mě zajímalo, jestli by tato řada zvládla zkrotit i moje šílené vlasy.

Zdroj fotografie: foxhairdesign.com

Thajský mladý kokos

Cena za 7 ks: 499 Kč

O mladých thajských kokosech jsem Vám již psala v recenzi o kokosových vodách ZDE. Nebudu Vám lhát, byla to láska na první ochutnání a rozhodně bych si to chtěla někdy zopakovat. Jedinou nevýhodou je skladování v lednici.

Zdroj fotografie: www.mladykokos.cz

Svíčka Yankee Candle - Christmas Cookie

Cena od: 349 Kč

Žádnou svíčku od Yankee Candle jsem ještě neměla, protože Vašek je velice citlivý na aromatické produkty, ale tato svíčka s vůní vanilkových rohlíčků by mohla být dokonalá pro nás oba.

Zdroj fotografie: www.yankeesvicky.cz

Kabelka Dara Bags - Love Tenderness

Běžná cena: 1399 Kč

Po kabelce Dara Bags toužím už hrozně dlouho, ale nikdy jsem se neodhodlala k jejímu nákupu. Líbí se mi, že jsou tyto kabelky ručně šité a můžete si je nechat vyrobit doslova na míru. Nejvíce mě okouzlil styl Love Tenderness.

Zdroj fotografie: darabags.com

Toto je jen malý výčet těch největších srdcovek, po kterých již nějakou dobu toužím. Pleťovou kosmetiku jsem pak záměrně zcela vynechala, protože na ni bude samostatný článek. No a jak je vidět, dekorativní kosmetika či parfémy mě letos nechávají úplně chladnou.

A co byste chtěli pod stromečkem najít Vy?

Leona

Manželka ajťáka, lékárnice a milovnice kosmetiky. Vražedná kombinace...

Internetová stránka: valeas.cz
Brakeburn na Zoot.cz