Úvod do života ajťákovy manželky

Úvod do života ajťákovy manželky
(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 1 - 2 minut/y.)

Ahoj všichni, jmenuji se Leona a mám to nesmírné potěšení být manželkou toho nejúžasnějšího a nejzábavnějšího muže na světě. To by nebylo samo o sobě nikterak zarážející, spokojených a milujících manželek je přeci na světě spousta. Jediná potíž je v tom, že můj manžel je AJŤÁK.

Teď si určitě mnoho z Vás klepe na čelo a říká si, co by vlastně holka chtěla? Vždyť je to zaměstnání jako každé jiné... No, abych řekla pravdu, tak není. Vlastně je to povolání, díky kterému si vlasy z hlavy rvou nejen samotní ajťáci, ale také jejich drahé polovičky.

Na chvíli se zastavte a představte si, jak by podle Vás mohl takový průměrný ajťák vypadat. Pokud jste si představili sexy chlápka v obleku z nejnovější kolekce Giorgio Armani, s napomádovanými vlasy a nejnovějším typem notebooku, věřte mi, že jediné, co bude na této představě pravdivé, bude s největší pravděpodobností ten notebook. Většina ajťáků se do práce a z práce plahočí ve vytahaném tričku s nějakým velmi "vtipným" nápisem IT ražení, který v tom lepším případě alespoň umíte přečíst (v horším jen nechápavě civíte a kroutíte hlavou). Neoholení, s kšiltovkou do čela a nevrlým výrazem v obličeji, ale spokojeně si nesoucí DALŠÍ nejnovější technickou vymoženost, kterou budou moci doma testovat (rozuměj - "hrát si"). Většina žen by o takového chlápka nezavadila ani pohledem. To je však velká chyba! S takovým mužem se totiž doma rozhodně nudit nebudete, obzvláště ne, pokud má navíc ještě dosti pochybný smysl pro humor a vyžívá se v žánru sci-fi. S ajťáky je prostě velká zábava a Vy se máte rozhodně na co těšit.

P.S. Všechny příhody a zkušenosti uveřejněné zde na blogu jsou zcela subjektivní, takto vnímám ajťáky a život s nimi já. Pokud máte jinou zkušenost, gratuluji Vám. Pokud se v něčem poznáváte, může Vás alespoň hřát vědomí, že v tom nejste sami.

Leona

Manželka ajťáka, lékárnice a milovnice kosmetiky. Vražedná kombinace...

Internetová stránka: valeas.cz
Více z této kategorie: Desatero ajťákovy manželky »

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.