Úvod do života ajťákovy manželky

Ahoj všichni, 

jmenuji se Leona a mám to nesmírné potěšení být manželkou toho nejúžasnějšího a nejzábavnějšího muže na světě. To by nebylo samo o sobě nikterak zarážející, spokojených a milujících manželek je přeci na světe spousta. Jediná potíž je v tom, že můj manžel je AJŤÁK. Teď si určitě mnoho z Vás klepe na čelo a říká si, co by vlastně holka chtěla? Vždyť je to zaměstnání jako každé jiné. No... abych Vám pravdu řekla, není. Vlastně je to povolání, díky kterému si vlasy z hlavy rvou nejen samotní ajťáci, ale také jejich drahé polovičky. 

  

Na chvíli se zastavte a představte si, jak by podle Vás mohl takový průměrný ajťák vypadat. Pokud jste si představili sexy chlápka v obleku z nejnovější kolekce Giorgio Armani, s napomádovanými vlasy a nejnovějším typem notebooku, věřte mi, že jediné, co bude na této představě pravdivé, bude s největší pravděpodobností ten notebook. Většina ajťáků se do práce a z práce plahočí ve vytahaném tričku s nějakým velmi "vtipným" nápisem IT ražení, který v tom lepším případě alespoň umíte přečíst (v horším jen nechápavě civíte). Neoholení, s kšiltovkou do čela a nevrlým výrazem v obličeji, ale spokojeně si nesoucí DALŠÍ nejnovější technickou vymoženost, kterou budou moci doma testovat (rozuměj, hrát si). Většina žen by o takového chlápka nezavadila ani pohledem, ale to je velká chyba! S takovým mužem se doma rozhodně nudit nebudete, obzvláště ne, pokud má navíc ještě dosti pochybný smysl pro humor a vyžívá se v žánru sci-fi. S ajťáky je prostě velká zábava a Vy se máte rozhodně na co těšit. 

 

P.S. Všechny příhody a zkušenosti uveřejněné zde na blogu jsou zcela subjektivní, takto vnímám ajťáky a život s nimi já. Pokud máte jinou zkušenost, gratuluji Vám. Pokud se v něčem poznáváte, může Vás hřát vědomí, že v tom nejste sami. 

 

Leona

Manželka ajťáka, lékárnice a milovnice kosmetiky. Vražedná kombinace...

Internetová stránka: valeas.cz
Brakeburn na Zoot.cz
Více z této kategorie: Desatero ajťákovy manželky »