Vše o našem blogu aneb Kdo, kdy, co a hlavně proč?

Vše o našem blogu aneb Kdo, kdy, co a hlavně proč?
(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 2 - 3 minut/y.)
Zdravím Vás, naši milí čtenáři. Pokud jste k nám už několikrát zavítali, určitě jste si o našem blogu stihli udělat nějaký obrázek. Věřím však, že většině z Vás vrtá hlavou řada otázek, které by určitě stály za zodpovězení, takže se do toho dneska pustíme.
 
A začneme pěkně od začátku. Před několika lety jsme si pořídili tuto doménu jako svůj osobní virtuální prostor, ve kterém bychom se mohli oba realizovat. Už tehdy se nám líbila představa společného blogu, ale nikdy jsme ji nedotáhli do konce. Podle původního plánu měl blog sloužit pouze k osobním účelům pro uchování a šíření našich vzpomínek. Všechno ztroskotalo na naší lenosti.
 
Pár let se nic nedělo a v roce 2013 jsem se rozhodla, že začnu blogovat sama. Téměř rok jsem tedy blogovala v beauty sféře a psala recenze na kosmetiku. Jelikož jsem ale člověk, který nemá rád, když ho něco nebo někdo omezuje a psaní kosmetických článků se pro mě postupně stalo pouhou povinností, skončila jsem s tím. Svým bývalým čtenářům (pokud tady někdo zůstal) bych se tímto chtěla omluvit, doufám, že můj náhlý odchod ze scény pochopíte.
 
Další rok zel blog prázdnotou, až se jednoho dne Vašek rozhodl, že bude blogovat zase on. Psaní článků ho baví a z původně pouze technických článků přešel postupně také k psaní recenzí filmů a divadelních představení. 
 
Teď už se dostáváme do současnosti. Na začátku letošního roku jsem znovu začala koketovat s myšlenkou blogování (asi se doma moc nudím). Nakonec jsem se rozhodla, že do toho půjdu, ale s určitými změnami. Blog bude tedy SPOLEČNÝ a budeme přispívat podle našich časových možností. Co se týče zaměření blogu, myslím, že si zde vybere úplně každý. Nejlépe bych to specifikovala jako "mišmaš šmrdly mrdly Eintopf" celého našeho života. Chceme psát o tom, co nás v poslední době zaujalo, popř. k čemu chceme vyjádřit svůj názor; dále o tom, co hezkého jsme viděli a co dobrého jsme snědli. Nemohou chybět ani naše osobní postřehy ze života, což chci zaštítit rubrikou "Deník ajťákovy manželky" (tam se vleze věcí...) a do budoucna mám v plánu  také novou rubriku, která by patřila článkům ohledně akné a všeho okolo něj (a že s tím mám mnohaleté zkušenosti). Nad samostatnou beauty rubrikou, do které by spadaly např. kosmetické recenze a články odbornějšího charakteru, stále ještě uvažuji, záleželo by na zájmu Vás, čtenářů. Vašek pak pro Vás bude i nadále připravovat články ze sféry IT a myslím, že si počte jak odborník, tak laik. 
 
To by tedy bylo pro dnešek všechno. Doufám, že už máte lepší představu o tom, jakým směrem se bude náš blog do budoucna ubírat. Budeme rádi za jakoukoli Vaši zpětnou vazbu, takže neváhejte psát, komentovat nebo prostě a jednoduše s námi nesouhlasit. Mějte se krásně a uvidíme se u dalšího článku. 
 

 

Leona

Manželka ajťáka, lékárnice a milovnice kosmetiky. Vražedná kombinace...

Internetová stránka: valeas.cz

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.