Netflix tip: Nailed It!

Netflix tip: Nailed It!
(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 1 - 2 minut/y.)

Nailed It! je zábavná oddechová show amatérských pekařů, která vám rozhodně vykouzlí úsměv na rtech. Můžete si být naprosto jisti, že Netflix posbíral jen ty nejhorší z nejhorších pekařů, aby se postaral o váš unikátní “kulinářský” zážitek. Ničemu se sice nepřiučíte, ale zaručeně se pobavíte.

V každém díle se trojice účastníků společně utká ve dvou pekařských výzvách, při kterých mají za úkol upéct zákusek nebo dort dle jasně dané předlohy a návodu, který mají po celou dobu k dispozici. Určitě si teď říkáte, co je na tom zajímavého, když mají všichni návod, ale věřte mi, že to je to poslední, čeho se většinou účastníci drží. Ve vymezeném čase se s dorty dějí takové věci, že se to zde ani nesluší popisovat a výsledkem je většinou “něco”, co by svéprávná osoba do pusy rozhodně nedala.

U této show se určitě budete smát, až se budete za břicho popadat. Výhodou je pak také to, že Netflix tuto soutěž produkuje nejen v Americe, ale také v Německu, Mexiku či ve Francii. Máte tedy bohatý výběr k dalšímu sledování.

  • oddechová záležitost
  • určitě se budete bavit, smích zaručen
  • široký výběr, produkováno ve více zemích světa
  • tématické díly (Vánoce, Halloween…)
  • nečekejte nic víc, než prostou a prvoplánovou zábavu
 
Václav

Programátor... občas normální, častěji tak trochu blázen.

Internetová stránka: www.valeas.cz

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.