Pravda nebo Lež: Liposkin Pro - probiotika pro lepší pleť

Pravda nebo Lež: Liposkin Pro - probiotika pro lepší pleť

Známe to určitě všechny - při honbě za krásnou a čistou pletí jsme schopny utratit desetitisíce za nejrůznější krémy a mastičky, často s ne zrovna jistým výsledkem. Dnes se spolu blíže podíváme na jeden novější doplněk stravy, který si klade za cíl vylepšit Vaši pleť zevnitř.

Mastnou a problematickou pletí trpím zhruba od svých dvanácti let, což je již nějakých patnáct let, s nejrůznější léčbou akné mám tedy bohaté zkušenosti. Některé věci fungovaly více, jiné méně, jedno však měly společné - nefungovaly trvale. Jednotlivé způsoby léčby, kterými jsem prošla Vám představím někdy příště, dnes se podíváme na zoubek vyloženě tomuto přípravku.

Liposkin Pro je specificky navržený doplněk stravy určený k léčbě akné, který kombinuje vitamin PP/nikotinamid (36 mg), Lactoferin (200 mg) a probiotické bakterie Lactobacillus rhamnosus SP1 (3 mld.). Nikotinamid přispívá k udržení normálního stavu pokožky a Lactobacillus rhamnosus SP1 je jediné probiotikum s prokázaným účinkem na regulaci tvorby kožního mazu. Liposkin Pro má díky svému složení silný protizánětlivý a antimikrobiální účinek. Laicky řečeno, tento přípravek si klade za úkol vyléčit akné zevnitř a snížit produkci kožního mazu.

Jedno balení Liposkin Pro obsahuje 14 flakonů  o velikosti 10 ml a běžná prodejní cena se pohybuje kolem 420 kč. Dobrá zpráva ale je, že se dá v současné době sehnat i za polovinu ceny nebo s příbalem 1 + 1, takže rozhodně doporučuji obejít lékárny a pozeptat se.

Každý den se užívá jeden flakon, nejlépe ráno před snídaní. Pro dosažení optimálního výsledku se doporučuje přípravek užívat minimálně měsíc.

Probiotické bakterie se nacházejí v uzávěru flakonu, odděleně od tekutiny s obsahem vitaminu PP a Laktoferinu. Před použitím je nutné otáčet uzávěrem ve směru hodinových ručiček až na doraz, aby se probiotika uvolnila z kapsle a promíchala s tekutinou. Po protřepání se musí obsah flakonu okamžitě spotřebovat.

Má zkušenost:

Abych byla naprosto upřímná, první dva týdny jsem pozorovala výrazné zhoršení akné. Vše, co bylo do té doby schované pod kůží se prostě muselo dostat na povrch. Po dvou týdnech se pleť ze dne na den zlepšila a vydržela hladká a čistá po celý zbytek užívání a ještě nějakou dobu poté. Využívala jsem celkem tři čtrnáctidenní kůry a poté přípravek vysadila. Vydržela bych i déle, ale v průběhu třetího balení mi začala výrazně páchnout moč (jako při užívání B-komplexu) a zabarvila se do žluta, takže jsem s užíváním raději na čas přestala. Co se týče účinku na regulaci tvorby kožního mazu, pleť se mi rozhodně mastila o poznání méně, ale bylo zapotřebí s užíváním vydržet minimálně měsíc.

Suma sumárum, tento přípravek doopravdy funguje a určitě stojí za vyzkoušení. Stejně jako u jiných doplňků stravy, i zde je nutné počítat s možným počátečním zhoršením pleti a je třeba tento stav přečkat.

Máte s tímto přípravkem nějakou zkušenost? A nebo máte tip na nějaký jiný doplněk stravy, který Vám pomohl výrazně či trvale zlepšit stav pleti? Budu ráda za všechny Vaše komentáře. 

Obuv Tamaris na Zoot.cz

 

Leona

Manželka ajťáka, lékárnice a milovnice kosmetiky. Vražedná kombinace...

Internetová stránka: valeas.cz