Deset podivných faktů o Vaškovi

Deset podivných faktů o Vaškovi
(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 2 - 3 minut/y.)
Pravidla pro soužití s mým manželem jste si už mohli přečíst zde. No a jelikož se nejlépe píší články o těch druhých, podíváme se dnes, jaké Vaškovy podivnosti musím v našem vztahu každodenně snášet. Ne, dělám si srandu. On moc dobře ví, že můj život bez něj by byla jedna obrovská nuda a že ty jeho podivnosti miluji. Skvěle se totiž doplňujeme...
 
Držte si klobouky, začínáme:

1) Multivitaminové přípravky lze do něj dostat pouze ve formě želatinových bonbonů. Ano, slyšíte správně. Pokud chci, aby něco užíval pravidelně, musí to mít hravou a hlavně chutnou formu, takže na klasické tablety rozhodně zapomeňte. Vždy jsem slýchala, že muži jsou jen přerostlé děti... No, v našem případě se to potvrdilo.
 
2) Všechno musí mít jahodovou příchuť! I tablety proti bolesti v krku (kdo z Vás už také kupoval dospělému chlapovi Junior-Angin? Přiznejte se!).

3) Na naši svatbu měl v plánu přijít ve slavnostní uniformě Hvězdné flotily (Star Trek forever!). Jediné, co mě zachránilo od ostudy roku byl fakt, že nevěděl, jestli mu bude ve všech parametrech sedět. Díky bohu!

4) Nedokáže jen tak sedět a koukat se na televizi. Nedej bože, když si k tomu ještě lehne, okamžitě usíná. V kině se mu to naštěstí ještě nestalo, ale musím přiznat, že už měl jednou vážně namále (to když jsem ho donutila jít na poslední díl Stmívání, ty kecy potom bych nepřála nikomu!). Často se doma smějeme, že je jako počítač = když deset minut nepracuje, "uspí se".

5) Chrápe. A to tak, že hodně! Tolik let jsme to řešili, kupovali vodičky na polštář a kapky proti chrápání... Co myslíte? Pomohly? Ani náhodou! Z toho smradu mě vždy akorát tak děsně rozbolela hlava a Vašek jako na potvoru chrápal ještě víc než obvykle! Vyřešily to až špunty do uší, od té doby máme zase spokojené manželství.

6) Ryby nepovažuje za maso. To, že nerostou v hlíně ani na stromě ho jaksi nezajímá.

7) Miluje jídlo! Samozřejmě musí být dobré, žádná brokolice! Ujíždí především na sladkém = jakkoli velký problém se dá vždy vyřešit kouskem dortu. 

8) K doktorovi ho nikdo nedostane! I tetanovku mu raději píchli o pět let dopředu, asi tušili, že už ho tam zase dlouho neuvidí. Zubař je pak kategorie sama pro sebe.

9) Potřebuje aktivní dovolenou. Jestli něco bytostně nesnáší, tak je to nicnedělání a opékání se na slunci. 14 dní s ním u moře je pro mě vyloženě za trest!

10) Má zrak jak ostříž, všimne si kdejaké blbiny na jakoukoli vzdálenost. K dobru mohu připojit jednu příhodu. Když jsme spolu chodili něco přes rok, rozhodla jsem se, že mu k narozeninám koupím knížku Star Trek Titan. Schovala jsem ji pěkně do své knihovny mezi tunu dalších knih a ještě ji schválně otočila vzhůru nohama. Za pár dní šel ke mě Vašek na návštěvu a ještě ani nedosedl, zahleděl se do knihovny a povídá: "Od kdy si TY čteš Star Trek?". Ještě někdo mu chce vymýšlet překvapení?

No a to je pro dnešek všechno. Doufám, že jste se u dnešního článku pobavili a dozvěděli se o mém manželovi zase něco nového. Nemusíte se však bát, že by si to nechal jen tak líbit, už chystá odvetu!

Leona

Manželka ajťáka, lékárnice a milovnice kosmetiky. Vražedná kombinace...

Internetová stránka: valeas.cz

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.