TIP: Black Books Doporučený

TIP: Black Books
(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 1 minutu.)

Dnes bychom Vám rádi doporučili britský televizní seriál, který nás opravdu nadchnul. Tímto seriálem je "Blackovo knihkupectví" (s názvem na CSFD "Černá kniha" nesouhlasíme) - komediální seriál z prostředí malého knihkupectví.

Děj se soustřeďuje kolem asociálního majitele Bernarda, který nesnáší lidi, miluje knihy (ale nerad je prodává) a často popíjí. Na pomoc má jediného zaměstnance Mannyho a kamarádku Fran. Je třeba upozornit, že humor je typicky britský (až pokleslý) a ne všem bude vyhovovat. Nám se tento typ humoru líbí a některé epizody si pouštíme stále dokola.

Měli jsme možnost zhlédnout verzi dabovanou skupinou Fénix pro dabing. Tento dabing je hodně odlišný od toho, na který jste zvyklí z televize, ale dá se na něj velice rychle zvyknout a věřím, že už jiný dabing ani chtít nebudete. Tato skupina zveřejnila všechna nadabovaná videa zde:
http://www.fenixprodabing.cz/projekt/blackbooks

Celkem byly natočeny tři série po šesti dílech (v období od roku 2000 do roku 2004).

Určitě se podívejte alespoň na první díl - zjistíte v něm, jak "jednoduše" můžete v Británii vyplnit daně a že s Jehovisty je to stejné úplně všude.

Přejeme pěknou zábavu.

Václav

Programátor... občas normální, častěji tak trochu blázen.

Internetová stránka: www.valeas.cz

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.