TIP: Lucifer

TIP: Lucifer
(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 1 - 2 minut/y.)

Dnes bych Vám rád doporučil seriál, o kterém jste už určitě někdy slyšeli, třebaže díky obrovskému marketingu. Osobně mě mrzí jedině to, že jsem Vám tento tip nedal ihned po odvysílání prvního dílu (nebo alespoň první série). Až tak mě tento seriál dostal.

Lucifera již omrzela práce v pekle a tak se rozhodl, že je na čase vzít si konečně dovolenou. No a kde jinde by si tento padlý anděl mohl svou dovolenou lépe užít, než ve městě andělů = Los Angeles. Otevřel si zde tedy bar, ve kterém si nezřízeně užívá všech lidských požitků, kterých se mu v pekle nedostávalo.

Vše se změní v momentě, kdy se jedna z jeho "přítelkyň" stane obětí vraždy. V tu chvíli chce Lucifer jen jedno - pomstu. Z tohoto důvodu také začne spolupracovat s místními detektivy, aby napomohl odhalení pachatele.

Lucifer, muž, který dokáže pohledem donutit každého, aby mu sdělil vše, co potřebuje vědět, se ukáže jako neocenitelný policejní konzultant a začne detektivům pravidelně pomáhat s vyšetřováním.

U postavy Lucifera je velice zábavné především to, že se nijak netají tím, kdo doopravdy je. Okolí tomu však samozřejmě nevěří, díky čemuž vzniká řada úsměvných okamžiků. Lucifer však není jedinou postavou s nadpřirozenými schopnostmi - setkáte se zde např. s anděly, démony a především s jednou velice neodbytnou psychiatričkou.

Co musím také velice pochválit, je hudební doprovod, který patří k tomu nejlepšímu, co jsem měl za poslední dobu možnost slyšet. Do děje zapadá opravdu skvěle a je radost jej poslouchat.

Pokud jste tento seriál ještě nezačali sledovat, doporučuji Vám s tím ihned začít. Aktuálně běží již druhá série.


Menší spoiler na závěr: I Lucifer se bojí své matky!

 

Trailer na 1. sérii:

Trailer na 2. sérii:

Václav

Programátor... občas normální, častěji tak trochu blázen.

Internetová stránka: www.valeas.cz

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.