Kira Nerys - nový přírůstek do rodiny

Kira Nerys - nový přírůstek do rodiny
(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 2 - 3 minut/y.)

Ahoj, jmenuji se Kira a jsem čtyřměsíční mourovatá kočička. Do svého nového domova jsem se dostala jako malé dvouměsíční klubíčko, které sotva umělo papat a nožky ho také zrovna moc neposlouchaly. Od té doby se toho ale samozřejmě hodně změnilo a já už řádím jako čert.

Nejraději ze všeho lítám po bytě a bafám paničku, protože ta se dá bafnout velice lehce a vždy řádně vypískne. To mě baví! Páníček se naopak vylekat nedá, tak ho alespoň vždy důkladně potrestám a pak spolu honíme červenou tečku. Na hračky jsem obecně strašně náročná, jen tak něco mě nebaví a mám ráda změnu. Celý byt je posetý nejrůznějšími škrabadly, tunely, krabicemi a míčky. Čím šustivější hračka je, tím líp.

Říká se, že dítě vždy tíhne více k jednomu z rodičů a zřejmě je to pravda, do "maminky" jsem se totiž zamilovala na první pohled. A ona do mne, samozřejmě! Svou lásku jí projevuji jak to jen jde - koušu ji, drápu ji, pusinkuju ji, všude ji následuji a každý večer spolu provádíme rituál, který u nás doma familiárně nazýváme "vrk-vrk". To si takhle máma lehne na záda, já jí vyskočím na prsa a "dudlám" ji tak dlouho, dokud neusnu. Většinou usneme obě.

Celý byt je mým královstvím a s nějakými zákazy si hlavu vůbec nelámu! Nevím, na co rodičové ten stůl či kuchyňskou linku mají, ale rozhodně z toho nemají takovou srandu, jako já. Máma pak sice vždy vyluzuje podivné skřeky nejrůznějšího charakteru a hlasitosti, ale ona je celkově strašně upištěná, takže si z toho fakt nic nedělám. Kromě toho znám jednu super fintu - stačí se převalit na záda, vykulit oči a dělat šíleně roztomilou. To zabere vždycky.

Dalo by se říci, že jsem pro své "rodiče" takovým prvním dítětem. Rozmazlují mě, podstrojují mi a udělali by pro mne první poslední. Jen do postele mě nepustí! Večer jim to většinou odpustím, stejně už jsem šíleně unavená, ale ráno jim to dám vždy pořádně sežrat - to aby věděli, zač je toho loket! Myslím, že budíček ve tři, čtyři ráno je odpovídající trest.

Toť ve zkratce vše důležité o mně, nemusíte se však bát, určitě o mně ještě uslyšíte. Poctivě testuji vše, co mi rodičové předloží - jídlo, hračky, stelivo a všelijaké jiné kočičí vymoženosti. Udělali ze mne pokusnou kočku, ale nedá se říct, že by se mi to nelíbilo. Určitě ode mne čekejte reference.

Packu na to,
Vaše Kira

P.S.1 Kdo chce, může mě sledovat i na Instagramu, jsem tam prakticky pečená vařená.
P.S.2 Uhádnete, kdo mi dal jméno a proč?

Kira

Trekkie kočka, kontrolor kvality a tester. Odbornice na IT a Linux - na počítači umí více, než panička.

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.