Kira rozbaluje: balík ze Zoohitu

Kira rozbaluje: balík ze Zoohitu
(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 2 - 3 minut/y.)

Když mi dvounožka sdělila, že pro mne zajistila super spolupráci, moc jsem jí nevěřila, ale kdo jsem, abych odmítala jídlo, že jo? Balík byl tedy na cestě a já si na něj řádně brousila zuby.

Balík konečně dorazil. Třikrát sláva Zoohitu!

Dělej, otevři to! Mám tam dobroty.

Faktura? Co to jako je? Zničit!

Obsah balíku vypadal na první pohled vážně slibně. Vrchovatý až po okraj. Tak se mi to líbí.

A tady už máme balík v celé své kráse. Ale nebojte, všechno není jen pro mne. Téměř půlka balíku udělá radost jednomu z Vás!

Jako první jsem z balíku vylovila sýrové kuličky Tigeria. Po otevření pytlíku se všude rozlinul super odér. Dvounožka to sice označila jako puch týden starých a řádně propocených ponožek, ale mně to nevadí. Čím smradlavější, tím lepší.

Kuličky jsou dobré, moc mi chutnají. Škoda jen, že mi je dvounožka dává na příděl, být to na mně, spořádám celý ten pytlík naráz.

Masové tyčinky Tigeria nás překvapily obě. Jsou hezky voňavé, tenké tak akorát a obsahují 100 % masa. Jsou sice trochu tvrdší, ale spořádat se dají. I s viklavými zuby.

Stejně jako kuličky, i tyčinky dostávám na příděl. Tady se dvounožka předvádí, ale reálně dostanu jen jednu denně. 

Purizon Kitten s kuřecím masem a rybou už doma máme. Dvounožka na Zoohitu nakupuje ráda a často, takže se spíše divím, že takových věcí není víc.

Granulky jsou velké tak akorát a docela mi chutnají. Já na ty miniaturní granule prostě moc nejsem. Už ve svých dvou měsících jsem vyžadovala pouze granule pro dospělé, ale teď, když mi padají zuby, se zase docela hodí.

Granule Feringa Kitten jsme u nás doma ještě neměli, na ty se moc těším. Dvounožka mi prozatím pytlík odmítla otevřít, prý aby se granule nezkazily. Až dojím Purizony, bude řada na nich. Složení vypadá vážně slibně - žádné obiloviny, vysoký obsah masa... Prostě značka ideál.

Konzervy Feringa Kitten s kuřecím a telecím masem mě také moc potěšily. Doma už máme balení s krůtou a šantou a ty jsou opravdu vynikající, takže jsem moc zvědavá, jak mi budou chutnat tyto.

Na hračky jsem hrozně náročná. Nejraději ze všeho mám všelijaké myšky, udice a kuličky se šantou. Tato šustivá zvířátka mě sice zaujala, ale nějak nevím, jak si s nimi vlastně hrát. Věřím, že je nakonec "roztrháme" s tetiným štěnětem, až k nám přijdou na návštěvu.

Kvalitní krmivo u nás doma nikdy nesmí chybět, proto se divím, že jsme konzervičky Cosma Original v želé ještě nikdy nezkoušeli. Po otevření na nás vykoukly krásné kousky masa v trošce želé. Kuřecí varianta mi moc chutnala, tak jsem zvědavá, jak si povedou ty další.

 No řekněte sami, není to nádhera?

No a samozřejmě to nejlepší na konec. Krabice. Ještě, že ten Zoohit takovou super věc prodává - vždyť je to ta úplně nejlepší hračka na světě!

A to je pro dnešek vše přátelé. Už teď se těším, až si spolu zase něco rozbalíme. 

Závěrem bych chtěla moc poděkovat zastoupení Zoohitu, které mi tento úžasný balík plný dobrot zaslalo a udělalo tím radost nejen mně, ale i dvounožce. Myslím, že z některých věcí měla dokonce větší radost než já. Tímto to ale samozřejmě nekončí, na granulky a konzervy budou určitě ještě samostatné recenze a v plánu je samozřejmě také soutěž pro Vás. Těšíte se? Já strašně!

Tak zase někdy příště,
Vaše Kira.
Kira

Trekkie kočka, kontrolor kvality a tester. Odbornice na IT a Linux - na počítači umí více, než panička.

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.