Kira rozbaluje: ZooRoyal Schatzkiste dárkový box pro kočky

Kira rozbaluje: ZooRoyal Schatzkiste dárkový box pro kočky
(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 3 - 6 minut/y.)

ZooRoyal Schatzkiste je box plný překvapení pro milovníky koček a psů. Hledáte originální dárek nebo jen chcete svému zvířecímu parťákovi udělat radost? Tak právě pro Vás je ZooRoyal Schatzkiste jasná volba. 

Dárkový box ZooRoyal Schatzkiste pro kočky seženete exkluzivně na stránkách ZooRoyal za cenu 279 Kč. Box obsahuje celkem 14 produktů a najdete v něm krmivo, pamlsky i hračky. Nespornou výhodu oproti jiným boxíkům vidím v tom, že žádný z produktů neobsahuje obiloviny ani přidaný cukr.

Dost bylo napínání, pojďme rozbalovat…

Jako první mě zaujala vanička ZooRoyal Minkas Naturkost s kuřecím masem a lososem. Některé produkty ZooRoyal jsem již měla možnost vyzkoušet, jelikož jsou běžně dostupné v naší Bille, ale tento druh s vysokým obsahem masa a bez obilovin jsem ještě neviděla. Vanička obsahuje 68 % masa a je zjemněna mrkví a lososovým olejem. Oceňuji absenci obilovin, cukru, barviv, konzervačních a aromatických látek.

Druhým produktem, který jsem z boxu vylovila byla konzerva ZooRoyal Hovězí plus kuřecí maso a kachní srdce. Upřímně, podle obalu jsem si prvně myslela, že se jedná o konzervu Carny od značky Animonda, kterou naše kočky milují. Stejně jako u Animondy, i zde se jedná o 100% masovou konzervu, která neobsahuje žádné obiloviny či jiné přídatné látky. Velikost 200 g by nám měla vystačit na 3-4 porce.

Překvapením roku pro mne byla konzerva MjAMjAM s hmyzem a šťavnatým kuřecím masem. Nevím jak Vy, ale já jsem žádnou kočičí konzervu s hmyzem ještě neviděla. Konzerva obsahuje 53,5 % kuřecího masa, 45,5 % hmyzu a zbytek tvoří minerální látky a sušené vaječné skořápky. Naše kočky se v lovení a pojídání hmyzu přímo vyžívají, žádná moucha se u nás “nezdrží” déle jak pět minut, takže jsem velice zvědavá, jak jim bude tato konzerva chutnat.

První hračkou v boxíku jsou velikonoční vajíčka Aumüller se šantou kočičí a aktinidií stříbrnou. Vajíčka obě kočky okamžitě zaujala, takže je hned podrobily trochu drsnějšímu testování. Vejce létaly vzduchem několik desítek minut a bohužel utržily také pár zranění.

Druhou hračkou je úžasně smradlavý kozlíkový polštářek ve tvaru volského oka od značky 4Cats. Ačkoli na šantu a aktinidii u nás doma reagují obě kočky, kozlík je tak trochu záhadou. Felix se ho regulérně bojí a před jakoukoli hračkou s kozlíkem utíká. Kira naopak kozlík miluje, ale reaguje na něj trochu jinak než na šantu - šanta ji většinou buď zklidní nebo podnítí ke hře, po kozlíku má ale vyloženě “agresivní opici”. Drápy a zuby létají vzduchem, takže je dobré se od ní držet trochu dál. Když nad tím tak uvažuju, už asi vím, proč se Felix kozlíku tak bojí - už několikrát od Kiry v kozlíkovém opojení dostal.

Dalším překvapením pro mne byla paštika MAC's s kachním, krůtím a kuřecím masem ve formě 100g “válečku”. Nevím, jestli se v tomto balení dá běžně někde koupit, my měli vždy buď konzervy nebo kapsičky. Paštika obsahuje 99 % masa a opět v ní nenajdete žádné obiloviny či jiné přídatné látky.

Prvním pamlskem v boxíku jsou křupavé polštářky Sanabelle s kuřetem a špenátem. Polštářky neobsahují žádné obiloviny, základ tvoří bramborová mouka a sušená drůbeží bílkovina. Vůně je opravdu výrazně masová a kočky se po nich mohou utlouct.

Druhým pamlskem jsou tablety Mint Tips s šantou kočičí od značky GimCat. Tablety opět neobsahují žádný přidaný cukr ani obiloviny, základ tvoří mléko, kvasnice a šanta. Kočičákům tablety extrémně chutnají. Od té doby, co jsme je vylovili z boxíku se ode mě Kira nehne ani na krok a neustále mě objímá ocáskem. Ačkoli je doporučené dávkování 4-6 tablet za den, dostávají ode mě pouze jednu tabletu denně, nejčastěji večer, když se je snažím dostat ven z ložnice. Nevýhodou je, že pak skáčou celou noc na kliku u dveří a snaží se vyloudit ještě alespoň jednu.

Pokračujeme v krmivu. Jako další jsem v boxu objevila kapsičku Cat's Love s kuřecím masem, lněným olejem a kopřivami. Kapsička obsahuje 71 % kuřecího masa té nejvyšší prémiové kvality v přírodním želé. Absence obilovin, cukru a dalších přídatných látek je opět samozřejmostí.

Dalším vlhkým krmivem obsaženým v Schatzkiste je kapsička Animonda Carny Adult s hovězím masem a perličkou. Jak jsem již psala výše, paštiky Animonda patří u nás doma mezi dlouhodobě oblíbené, takže věřím, že i varianta s perličkou sklidí úspěch.

Poslední vlhkým krmivem v boxíku je kapsička Wildcat Serengeti s pěti druhy masa a brambory. Maso obsažené v kapsičce má potravinářskou kvalitu a pochází ze zvířat z volného chovu. Kapsička neobsahuje lepek, sóju, cukr, laktózu ani kukuřici, takže je vhodná také pro kočky s citlivým zažíváním nebo se sklonem k potravinovým alergiím. 

Pomalu ale jistě se blížíme ke konci dnešního unboxingu a upřímně, co by to bylo za dárkový box, kdyby neobsahoval žádné granule. ZooRoyal Schatzkiste obsahuje rovnou dvoje.

Jako první sahám po zkušebním 400g balení granulí Country Taste pro dospělé kočky od značky MERA. Granule obsahují 65 % ingrediencí živočišného původu, z toho 25 % tvoří čerstvé kuřecí maso. Rodinná receptura těchto granulí se kromě masa zakládá na bramborových vločkách, ovoci, zelenině a bylinkách. Obiloviny v těchto granulích opět nemají místo.

Druhé granule a rovněž také poslední produkt určený pro kočky jsou grain-free granule Cat's Love Adult s drůbežím masem, opět ve zkušebním 400g balení. Granule obsahují okolo 57 % ingrediencí živočišného původu (obsah drůbežího tuku není bohužel přesně specifikován), z toho 30 % tvoří čerstvé kuřecí maso. Výrobce rovněž udává, že 81 % obsažených proteinů je živočišného původu, 19 % tvoří proteiny rostlinné. Za zmínku stojí také velké množství lososového oleje, který přispívá k dobrému zdraví kůže a srsti. Kulatá dóza je pak něco, s čím jsem se u kočičích granulí ještě nesetkala.

Posledním produktem obsaženým v ZooRoyal Schatzkiste je silikonové razítko na sušenky. Milý dárek, který rozhodně potěší. Využijeme při přípravě vánočního cukroví.

Vyhodnocení:

Ačkoli jsme již pár dárkových boxů pro kočky vyzkoušeli, ZooRoyal Schatzkiste naprosto předčil naše očekávání. Složení boxu je perfektně vyvážené a na první pohled je vidět, že byl vytvořen s láskou ke zvířatům. Krmivo ani pamlsky neobsahují obiloviny, přidaný cukr, umělá barviva, aromata či konzervační látky. Většina produktů je hypoalergenních a založených na snadno stravitelných bílkovinách. A to nejlepší nakonec… Všechny produkty jsou vyrobené buď v Německu nebo v Rakousku.

Věřím, že ZooRoyal Schatzkiste udělá radost i těm nejnáročnějším zákazníkům a uspokojí i ty nejmlsnější kočičí jazýčky.

Protože láska prochází žaludkem.

Zaujal Vás ZooRoyal Schatzkiste? Nakupujte ZDE

 

Leona

Manželka ajťáka, lékárnice a milovnice kosmetiky. Vražedná kombinace...

Internetová stránka: valeas.cz

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.