Recenze: Annabelle 2 - Zrození zla

Recenze: Annabelle 2 - Zrození zla
(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 1 - 2 minut/y.)

Trvalo tři roky, než do kin dorazilo pokračování hororu s tajemným názvem Annabelle a já věřím, že i přes to, že letošní hororová nabídka bude neskutečně pestrá a konkurence obrovská, své příznivce si tato ďáblem posedlá panenka jistě najde.

Jak je již v Hollywoodu zvykem, i toto pokračování se odehrává před prvním dílem a rozvíjí tak původní příběh. Ve filmu tedy uvidíte vše, co předcházelo událostem z prvního dílu a jelikož se jedná o počátek celého příběhu, vůbec nevadí, pokud Vám první díl unikl. Alespoň jej můžete zhlédnout nyní.

Záměrně nebudu z filmu více prozrazovat, jisté je pouze to, že se budete bát. A to hodně. Obrázek si můžete udělat díky slečně, která seděla před námi - z celého filmu viděla maximálně třicet minut, zbytek filmu strávila schovaná za krabicí popcornu a když na ní ze srandy sáhl kamarád, vyděsila svým vřískotem celé kino. Horor bych určitě označil jako "lekací", daleko víc jsme se báli u tajemných scén na začátku, než při samotném boji s ďáblem.

Ačkoli si tento horor ve filmových kruzích nevysloužil příliš vysoké hodnocení, věřím, že řada lidí bude s příběhem i efekty spokojena. Jedná se o skvělý letní horor, na který se rozhodně vyplatí si zajít do kina.

Václav

Programátor... občas normální, častěji tak trochu blázen.

Internetová stránka: www.valeas.cz

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.