Netflix: The Cristmas Chronicles

Netflix: The Cristmas Chronicles
(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 1 - 2 minut/y.)

Každoročně na nás televize valí spoustu nových vánočních filmů, často však ne příliš dobrých. To naštěstí není případ Netflixu, kterému se tento rok podařilo přinést na obrazovky opravdu skvělý vánoční film.

Netradiční Santa Claus

Santa Claus one night only

Hlavní roli Santa Clause ztvárnil bývalý akční hrdina Kurt Russell a je třeba říci, že se mu to podařilo opravdu skvěle. Santa Claus vypadá mnohem více realističtěji - žádný čistě bílý vous, ale mnohem reálnější šediny.

Navíc Santu doslova vytáčí, jak jej vidí všichni okolo - on přece není tak tlustý, jak se ho snaží vyobrazit na obalech limonád a na všudypřítomných billboardech.

Billboardy přidávají 80 liber, jak sám uvádí.

Celkově Santa není tím hodným starým pánem, který si rád pochutnává na sušenkách s mlékem. Je mnohem více lidský a o to více “reálnější”. A Vánoce si rozhodně užívá.

Moderní Santa Claus

Aby Santa Claus dokázal doručit za jednu noc všechny dárky, nestačí mu k tomu jen obyčejné sáně a létající sobi, ale potřebuje supermoderní sáně, které dokážou cestovat v prostoru i čase.

Santa Claus zde nápadně připomíná Doctora Who.

Příběh

Celý děj se točí kolem sourozenců Kate a Teddyho, jenž se rozhodnou natočit Santu Clause doslova při činu. Ti nejen že Santu spatří, ale dokonce se dostanou do jeho saní a právě tím začíná jejich velké dobrodružství, při kterém málem ohrozí samotné Vánoce. Santu čekají nelehké chvíle a dokonce i vězení (což patří mezi nejlepší části filmu).

Více již samozřejmě neprozradíme, nechceme Vás připravit o spoustu zábavy a smíchu.

Závěr

Musím přiznat, že již dlouho jsme neviděli tak dobrý vánoční film. Netflix nás v tomto případě velice příjemně překvapil a rozhodně neuděláte chybu, když si jej pustíte na stědrý den ke stromečku. Přestože je film pouze v angličtině, myslím si, že s pochopením příběhu nebudou mít problém ani děti a dokonce je i pobaví.

Václav

Programátor... občas normální, častěji tak trochu blázen.

Internetová stránka: www.valeas.cz

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.