Reklama na řecký jogurt od Milko - opravdu funguje?

Reklama na řecký jogurt od Milko - opravdu funguje?
(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 1 - 2 minut/y.)

Reklama na řecký jogurt od společnosti Milko mě zaujala natolik, že jsem se rozhodl si jej pořídit a následně otestovat. Společně se tedy podíváme, jestli je reklama pravdivá a nebo se nás jen výrobci snaží oklamat.

Co mě zaujalo

Z celé reklamy mě zaujala pouze jediná scéna - otočení jogurtu a jeho následné (snadné) vyklopení na talířek. Určitě to všichni dobře znáte - obyčejný jogurt si na talířek jen tak nevyklopíte a pokud ano, vznikne z něj nevzhledné cosi, co rozhodně neláká k jídlu. V této reklamě však jogurt zůstává hezky pohromadě a vypadá... no prostě k nakousnutí.

Mohu tedy potvrdit, že reklama splnila svůj účel - okamžitě jsem letěl do obchodu si jej koupit.

Originální reklama

Můj test

Jak jste mohli sami vidět, vyklopení jogurtu není zas až tak úplně jednoduché, jak by se podle reklamy mohlo na první pohled zdát. Jinak ale reklama nelže a jogurt vyklopit lze. Navíc je tento řecký jogurt i velmi chutný, takže Vám jej mohu vřele doporučit.

Máte tip na nějakou jinou reklamu, kterou bychom pro Vás mohli otestovat? Neváhejte nám napsat.

Test č.2

Společnost Milko mi napsala, abych před vyklápěním propíchnul dno jogurtu, prý to pak jde jednodušeji. A měli pravdu. Vyzkoušel jsem to již několikrát (ale natočil samozřejmě až teď) a jde to mnohem lépe. Doporučuji tedy vyzkoušet spíše tento postup.

Václav

Programátor... občas normální, častěji tak trochu blázen.

Internetová stránka: www.valeas.cz

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.