Geek wishlist 2017

Geek wishlist 2017

Sháníte pro svého geeka nějaký vhodný dárek a nic Vás nenapadá? Přinášíme Vám pár tipů na dárky (nejen vánoční), které jistě ocení nejeden geek.

1. Enterprise NCC-1701 D

Model této designově nejlépe hodnocené vesmírné lodi udělá zcela jistě radost každému fanouškovi Star Treku. K dispozici je několik typů a velikostí. Rovnou říkám, že z těch malých budeme mít také radost, ale 44 cm velký model je opravdu lepší, navíc je k dispozici i se světelnými efekty.

foto - zdroj artasylum.com

2. Nový sonický šroubovák Doktora Who

Mým dalším tipem, tentokrát na skvělý vánoční dárek, je nový sonický šroubovák Doktora Who. Ten byl v krátkosti představen v posledním díle, ve kterém jsme se rozloučili s Klárou a nyní se na něj můžeme těšit již o letošním vánočním speciálu. Víte, jak Vás bude Váš geek milovat, když bude moci tento díl sledovat se svým vlastním/novým sonickým šroubovákem?

foto - zdroj shop.bbc.com

3. Lego Star Wars

Nechme předsudky stranou, Lego rozhodně není jen pro děti! Star Wars Lego stavebnice ocení nejeden geek a při jejich sestavování se také na dlouhou dobu zabaví. Já osobně mám doma např. Millennium Falcon, ale abych řekl pravdu, neurazil by mě ani Imperiální hvězdný křižník či Hvězda smrti.

foto - zdroj lego.com

4. Župan Jedi

U Star Wars ještě zůstaneme - Jedi župan je velice oblíbený dárek, díky kterému se může Váš geek stát alespoň na chvíli obávaným rytířem Jedi, popřípadě Sithským válečníkem. Tento dárek je v podstatě zaručený úspěch.

foto - zdroj emp-shop.cz

5. Stylová trička

Zde se rozhodně nejedná o žádná značková trička, ta žádný geek neocení. Radost mu naopak uděláte typickým "geekovským" tričkem, jemuž sami zřejmě nebudete rozumět. Vybírat můžete např. zde https://www.sunfrog.com/Geek-Tech/

foto - zdroj sunfrog.com

6. Herní předměty

Počítačové hry již dávno nejsou jen o samotné hře, ale v mnoha případech je k dispozici také spousta tématických předmětů. Nejčastěji jsou k dispozici trička či mikiny, ale můžete najít i různé figurky či jiné speciální produkty. Pokud tedy víte, jaká je oblíbená hra Vašeho geeka, stačí jen jednoduše začít hledat na internetu. Možností je spousta.

foto - zdroj jrc.cz

 

Václav

Programátor... občas normální, častěji tak trochu blázen.

Internetová stránka: www.valeas.cz