Dárek z Dánska - první dojmy

Dárek z Dánska - první dojmy
(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 1 - 2 minut/y.)

Každého vždy potěší, když dostane dárek. Ke mně tentokrát balíček doputoval až z dalekého Dánska a já se nemůžu dočkat, až ho podrobím důkladnému testování.

Před nějakou dobou mě oslovila dánská společnost Trendhim s možností spolupráce formou otestování mnou zvoleného produktu. Slovo dalo slovo a balíček letěl za mnou.

Testovací produkt

Společnost Trendhim se specializuje výhradně na módní doplňky a šperky pro muže. Z bohaté nabídky nebylo vůbec jednoduché vybrat produkt, který bych dokázal objektivně zhodnotit a zrecenzovat. Nakonec jsem si vybral koženou peněženku, kterou detailně otestuji v rámci běžného denního provozu.

První dojmy

Balíček s dárkovým produktem dorazil z Dánska velice rychle (na poměry České pošty). V balení byl kromě samotného produktu také průvodní dopis, který mě osobně velice potěšil (jeho podobu můžete vidět v rámci úvodní fotky tohoto článku).

Peněženka byla zabalena v krásném a elegantním dárkovém balení. Jedná se o skvělý tip na dárek pro Vašeho partnera či kolegu.

Nyní již tedy k samotné peněžence. Na první pohled Vás zcela jistě zaujme vysoká kvalita provedení - od použitého materiálu (kůže) až po jednotlivé švy. Musím pochválit především výšku peněženky, což je jeden z hlavních parametrů, kterým se při výběru nové peněženky řídím (nemám rád, když peněženka dělá nevzhlednou vypouklinu pod oblečením). Na detailní fotky peněženky se můžete podívat na konci článku.

Začínám testovat

Zřejmě si teď říkáte, co se dá na produktu, jako je peněženka, vlastně testovat. Neřekl jsem Vám totiž, co je na ní zvláštní. Tato peněženka má vestavěnou ochranu bezkontaktních karet, což je věc, kterou řada lidí stále ještě opomíjí. Peněženka tedy projde nejen testem zátěže materiálu, ale také zkouškou funkčnosti.

Václav

Programátor... občas normální, častěji tak trochu blázen.

Internetová stránka: www.valeas.cz