Giveaway: Narozeninová soutěž

Za dva týdny mi bude už celých 27 let! Ano, slyšíte správně, bezstarostné mládí je už v mém případě nenávratně v tahu a jak se říká, bude ještě hůř... Jelikož ale nejsem ten typ člověka, který by nějak výrazně prožíval onen neustále se zvyšující počet svíček na dortu, rozhodla jsem se, že to prostě spolu pořádně oslavíme. A letos nebudu dostávat dárky jenom já...

Co tedy musíte pro výhru udělat?

Nemám ráda složitá pravidla a nekonečný seznam úkolů, takže po Vás budu chtít pouze tři věci:

 1. Dejte like facebookové stránce našeho blogu (ZDE)
 2. Sdílejte veřejně soutěžní příspěvek
 3. Do komentáře mi napište nějakou Vaši vtipnou nebo šílenou historku z lékárny (může se týkat přímo Vás nebo kohokoli jiného). Pokud žádnou takovou historku nemáte, napište mi, jaký je Váš oblíbený produkt a proč.

Soutěž bude trvat 14 dní. Uzávěrka proběhne 26. 11. 2015 ve 22:00. Vítěze balíčku vyhlásím do neděle 29. 11. 2015 a to jak zde v článku, tak na Facebooku. V případě, že se mi výherce neozve do jednoho týdne od vyhlášení, vylosuji náhradníka.

Co se týče pravidel, nejsou žádná. Zúčastnit se může opravdu kdokoli - muži, ženy i blogy (jedinou podmínkou je mít FB účet). Pokud chcete zvýšit svou šanci na výhru, zapojte do soutěže i své rodinné příslušníky, u nás si totiž počte opravdu každý.

A co vlastně můžete vyhrát?

Chvíli jsem váhala, ale nakonec jsem vytvořila balíček, ve kterém si něco najde úplně každý člen rodiny. Dětem udělají radost multivitaminové bonbony s rakytníkem, dospěláci v tomto období plném chřipek a nachlazení jistě ocení něco do krku a do nosu, sportovci a zahrádkáři si velmi rádi namažou namožené svaly účinnou mastí a vyčerpané maminky si určitě rády zobnou B-komplex na nervy a na noc si nalepí na nohy detoxikační náplasti. A aby toho nebylo málo, všichni dohromady si mohou v tomto sychravém počasí pochutnat na výborném čaji.

Hodnota balíčku je necelých 700 kč a najdete v něm:

 • Dolgit krém 50 g
 • Hroznový cukr - brusinka 40 g
 • Galmed bylinné pastilky s kajeputovým olejem 18 ks
 • Coldamaris - nosní a ústní sprej 20 ml
 • B-komplex Super Forte 20 tbl.
 • Rakytníček multivitaminové pastilky s rakytníkem - příchuť borůvka 120 ks
 • Herbalex detoxikační náplasti 4 ks
 • Megafyt - ochutnávka čajů 10 ks
 • Megafyt čaj Lípa s medem a citronem

Přeji Vám všem hodně štěstí :)

Vyhodnocení (dne 29. 11. 2015):

Losování se zúčastnilo celkem 15 soutěžících, kteří splnili všechny podmínky. Random vybral náhodně paní Silvii Zajacovou. Gratuluji a poprosím o zaslání adresy do zpráv na Facebooku. 

 

Leona

Manželka ajťáka, lékárnice a milovnice kosmetiky. Vražedná kombinace...

Internetová stránka: valeas.cz
Brakeburn na Zoot.cz