Pravda nebo Lež: Biretix Oral

Pravda nebo Lež: Biretix Oral
(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 2 - 3 minut/y.)

Že se dá mastná a problematická pleť léčit i zevnitř, to už všichni tak nějak víme, ale jak už to tak bývá, ne všechny vitamíny na pleť (a především ty na akné) fungují tak, jak bychom si přáli a jak nám výrobce slibuje. Dnes si představíme další doplněk stravy, který slibuje zázraky na počkání.

Před nějakou dobou jste si mohli u nás na blogu přečíst recenzi na tekutý doplněk stravy Liposkin Pro (odkaz na článek ZDE). Přestože jsme spolu zpočátku docela dost bojovali, po dvou týdnech se vše uklidnilo a pleť se mi začala pozvolně zlepšovat a v jednu chvíli byla doslova nádherná. Podobný scénář jsem tedy čekala i u tohoto italského zázraku, jen jsem do něj na základě všech těch pochvalných recenzí na internetu vkládala daleko větší naděje.

Biretix Oral je doplněk stravy určený k léčbě mastné a problematické pokožky. Díky svému složení má na pleť zklidňující a antioxidační účinky. Výrobce tvrdí, že má pomáhat snižovat tvorbu kožního mazu a stabilizovat a znovuobnovit fyziologické podmínky pokožky. To vše na základě zinku, selenu, vitaminu E a B3.

Složení: sójový olej, glukonan zinečnatý, želatina, glycerol, zahušťovadlo (glycerol-monostearát), nikotinamid (vitamin B3), přírodní vitamin E (D-alfa-tokoferol ve slunečnicovém oleji), emulgátor (sójový lecitin), extrakt melounu (Cucumis melo, superoxid dismutáza (SOD), polysacharidy, arabská guma), seleničnan sodný, barvivo (E171)

Co se týče dávkování, užívá se jedna malá kapsle denně, nejlépe ráno na prázdný žaludek. Balení obsahuje celkem 30 kapslí a cena se pohybuje okolo 560 kč (seženete běžně v lékárnách nebo na internetu).

Upozornění: Tento přípravek je určen pouze pro dospělé a děti starší 12 let.

Má zkušenost:

Jak už jsem říkala výše, do toho přípravku jsem vkládala od začátku opravdu velké naděje. Dle nadšených recenzí na internetu se měly první známky zlepšení dostavit po cca 14-ti dnech užívání, přičemž může dojít k počátečnímu zhoršení stavu. Výsledkem by pak měla být zdravá a čistá pleť. Teorie tedy úžasná, jak to ale vypadalo v praxi? Kapsle jsem užívala přesně měsíc dle pokynů výrobce. Zpočátku jsem měla opravdu pocit lehkého zhoršení stavu pokožky, ale rozhodně to nebylo nic dramatického. Bohužel, tímto to také skončilo. Žádné zlepšení se po dvou týdnech užívání nekonalo a ani po měsíci se nedaly určit žádné viditelné změny v kvalitě pleti. Pokožka prostě na konci užívání vypadala úplně stejně, jako před ním.

Vyhodnocení:

Nezpochybňuji fakt, že někomu tento přípravek mohl pomoci, na mne ale bohužel nefungoval. Akné se mi tvořit rozhodně nepřestalo a nadměrné maštění pleti také neustalo. Je možné, že bych lepších výsledků dosáhla pravidelným několikaměsíčním užíváním tohoto přípravku, ale abych byla zcela upřímná, nerada investuji do něčeho, u čeho nemám alespoň malý důkaz, že to funguje. Mnohem lepší zkušenost jsem tedy měla s již výše zmíněným přípravkem Liposkin Pro, u kterého došlo k výraznému zlepšení pleti již po dvou týdnech užívání.

Máte s tímto přípravkem osobní zkušenost? Podělte se o ni v komentářích, pomůžete tím nejenom mně, ale také ostatním čtenářům.

Leona

Manželka ajťáka, lékárnice a milovnice kosmetiky. Vražedná kombinace...

Internetová stránka: valeas.cz

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.