S ajťákem na letišti Václava Havla

S ajťákem na letišti Václava Havla
(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 1 minutu.)

Ajťák je většinou postrach okolí, ale občas se takový člověk může nadmíru hodit - jako např. na letišti Václava Havla v Praze, kde dokáže všechny velice jednoduše předběhnout, a to jen díky moderním technologiím. Dnes se s Vámi podělíme o pár tipů, které můžete při svých cestách využívat i Vy.

1. Mobilní aplikace

Mobilní aplikace Vám přinese spoustu informací o letišti, službách, ale především Vám přináší informace o Vašem letu. Ten si musíte najít v seznamu odletů/příletů a přidat do sledovaných. Díky plnému pokrytí veřejného internetu na letišti budete mít veškeré informace stále online. Jako nevýhodu bych pak zmínil chybějící notifikace o změně, takže musíte neustále sledovat aplikaci.

2. SMS notifikace

SMS notifikace využíváme již automaticky. Přes web si vyberete Váš let a zapnete si SMS notifikace. Lze nastavit i emailové notifikace, ale ty vyžadují internetové připojení. SMS notifikace jsou velmi rychlé - my jsme např. o odbavení věděli dříve než samotná obsluha.

Závěr

Díky těmto dvěma službám letiště Václava Havla v Praze můžete mít nejpřesnější a hlavně nejaktuálnější informace. Díky tomu můžete, stejně jako my, být vždy na začátku řady a být odbaveni bez zbytečného čekání. 

Václav

Programátor... občas normální, častěji tak trochu blázen.

Internetová stránka: www.valeas.cz

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.