Recenze: Mimi šéf

Recenze: Mimi šéf

Trailer na tento animovaný film přilákal do našeho kina tolik návštěvníků, že dokonce nestačily ani přistavené židle. Byl tento velký zájem opodstatněný?

Trailer Vám představí mimi šéfa ze společnosti BabyCorp, která má za úkol zajistit, aby všechnu lásku rodičů měly především děti. V tom jim však brání stále roztomilejší štěňátka, která si lidé pořizují právě místo dětí. Mimi šéf má za úkol odhalit informace o novém druhu štěňátka.

Reálná zápletka je postavena na bujné dětské představivosti a časté nevoli starších dětí vůči novému bratříčkovi nebo sestřičce. Dětská představivost dokáže vykouzlit opravdu neskutečný příběh, který se také povedlo skvěle přenést na filmové plátno. Oproti filmu "Tajný život mazlíčků" je příběh velmi dobře zpracován a drží se jednoho jediného tématu.

Film je určen především pro dětské publikum, ale dospělí si zde najdou také spoustu narážek a vtipů, které dítě rozhodně nemůže pochopit. Záměrně nebudeme nic prozrazovat, ale fanoušci Tolkienova Pána prstenů si zde také přijdou na své.

Závěr

Po dlouhé době dorazila do kin velice povedená pohádka nejen pro děti, ale i pro dospělé. Za nás můžeme tento film rozhodně doporučit.

Václav

Programátor... občas normální, častěji tak trochu blázen.

Internetová stránka: www.valeas.cz