Recenze: Já, padouch 3

Recenze: Já, padouch 3

Vždy si připadáme přinejmenším zvláštně, když spolu vyrážíme do kina na dětský film - dva dospěláci bez dítěte. Co ale dělat, když nás ty animáky prostě tak baví?

Trailer

Filmová série

Filmová sárie "Já, padouch" patřila již od prvního dílu k nejlepším animovaným filmům vůbec. To se autorům podařilo především díky originálním postavám mimoňů, které pobaví nejen děti, ale i dospělé. Bohužel samostatný film o mimoních zas až tak úžasný nebyl (recenzi si můžete přečíst ZDE).

3D

Upřímně netuším, proč se animované filmy dělají ve 3D. Předpokládám, že náklady jsou mnohem nižší než v případě hraných filmů, přesto věřím, že i pro děti by bylo pohodlnější sledovat film bez težkých brýlí na nose.

Závěr

Bohužel poslední díl této oblíbené série nepatří mezi ty nejpovedenější. Důkazem bylo i dětské osazenstvo kina, které se smálo mnohem méně než obvykle. Vtipy byly velice předvídatelné a spousta pasáží byla zcela bez nápadu, nejlepší scény byly bohužel již v traileru. Ať tak či tak, děti byly veskrze spokojené a film si maximálně užily.

Václav

Programátor... občas normální, častěji tak trochu blázen.

Internetová stránka: www.valeas.cz