Nejlepší filmy a seriály na Netflixu za rok 2017

Nejlepší filmy a seriály na Netflixu za rok 2017

Oblíbená služba Netflix již dávno není pouhým distributorem filmů a seriálů, ale sama se na produkci nových filmů z velké části podílí. Dnes Vám představíme výběr těch nejlepších filmů a seriálů publikovaných Netflixem v roce 2017.

Filmy

Vybrat pět nejlepších filmů z dílny Netflixu nebylo zrovna jednoduché. Netflix se bezesporu snaží, ale jeho filmy bohužel nepatří k těm nejlepším, takže Vám zde spíše doporučím filmy, které mě nějakým způsobem zaujaly.

Death note

Co byste dělali, kdybyste mohli mít v moci démona, který by zprovodil ze světa kohokoli a jakkoli byste si právě usmysleli? Film, který určitě stojí za zhlédnutí. Opravdu se povedl.

1922

Film podle novely Stephena Kinga, víc asi není třeba dodávat.

Bright

Jedinečný svět lidí, elfů, orků a magie, to vše ve víru velkoměsta. Více informací naleznete v podrobnější recenzi.

iBoy

Příběh teenagera, kterému při přepadení uvízne čip z telefonu v hlavě, díky čemuž pak dokáže hacknout jakéhokoli zařízení. Zajímavý nápad, ale bohužel ne zcela dotažený do konce.

Naked

I svatební den se může stát tím nejhorším ve Vašem životě. Především tehdy, jste-li uvězněn v časové smyčce. Odpočinková komedie.

 

Seriály

U seriálů již nebyl problém vybírat - Netflix umí vytvářet opravdu zajímavé seriály, které si velice rychle najdou své pravidelné diváky.

V seznamu níže naleznete pouze seriály, jejichž první série měla premiéru v roce 2017, nenajdete zde tedy například tolik oblíbený House of Cards nebo seriál Stranger Thinks.

Star Trek: Discovery

Nový seriál ze světa Star Treku, kvůli kterému jsem se vlastně stal předplatitelem Netflixu.

Travelers

Seriály na téma cestování v čase prostě miluji. Tento seriál je postaven na zcela odlišném principu cestování časem a právě proto mě tak zaujal.

Mindhunter

Ponořte se do myšlenek těch nejbrutálnějších sériových vrahů a sledujte agenty FBI v počátcích jejich profilování.

Dark

Temný mrak se snáší na německé městečko Winden, ve kterém se záhadně ztratilo dítě. Celá věc je o to děsivější, že se stejný případ odehrál i před třiceti lety.

The Good Place

Ráj je většinou pouze pro vyvolené, jak by to však vypadalo, kdyby se tam dostali i další, řekněme méně vhodní obyvatelé? To a mnoho dalšího se dozvíte v této příjemné oddechové komedii. (Pozn. Seriál sice vznikl již v roce 2016, na Netflixu se však dostal až v roce 2017.)


Narazili jste na Netflixu i na další zajímavé filmy či seriály? Napiště nám svůj tip do komentářů.

Václav

Programátor... občas normální, častěji tak trochu blázen.

Internetová stránka: www.valeas.cz