Komisař Maigret v podání Rowana Atkinsona (Mr. Bean)

Komisař Maigret v podání Rowana Atkinsona (Mr. Bean)
(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 1 minutu.)

Dobrých detektivek není nikdy dost, takže když jsme tento rok narazili na detektivní příběhy komisaře Maigreta, kterého ztvárnil slavný britský herec a komik Rowan Atkinson, nemohli jsme si je nechat ujít.

Komisař Maigret

Komisař Maigret je slavný francouzský policejní detektiv, který spolu se svým týmem vyšetřuje ty nejzáhadnější pařížské případy 50. let dvacátého století. Přestože se děj odehrává v Paříži, autorem těchto detektivních případů je belgický spisovatel Georges Simenon.

Filmy s Rowanem Atkinsnem

Filmových zpracování případů komisaře Maigreta je spousta, a to včetně těch českých. Nás zaujaly především filmová zpracování z let 2016 a 2017, ve kterých hlavní roli ztvárnil právě Rowan Atkinson. Rowanu Atkinsonovi se podařilo postavu detektiva perfektně přenést do doby 50. let 20. století a díky svému hereckému umění umožnil divákům nahlédnout pod pokličku geniální mysli, která může být občas na obtíž.

Ačkoli byly přběhy komisaře Maigreta tolikrát zfilmovány, my se o nich dozvěděli až nyní. Žádnou šílenou akci rozhodně nečekejte, ale jednotlivé příběhy jsou velice poutavé a zajímavé, takže je můžeme s klidným svědomím doporučit.

 

Václav

Programátor... občas normální, častěji tak trochu blázen.

Internetová stránka: www.valeas.cz

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.