Vašek & Lea

Vašek & Lea

URL internetové stránky: http://valeas.cz

Recenze: Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

(Miss Peregrine's Home for Peculiar Children)

Moc často to neděláme, ale občas si film zaslouží dvě recenze - pohled muže a ženy. Každý z nás má trochu jiné filmové zkušenosti, každý z nás chápe příběh trochu jinak a vidí v něm jiné souvislosti. Určitě souhlasíte, že by byla škoda Vás o všechny tyto postřehy ochudit.

Proč programátoři nechtějí na dovolenou k moři!

Co se Vám vybaví, když se řekne ideální dovolená? Pro většinu lidí je to čas strávený u moře se svými milovanými. Lenošení na pláži, popíjení drinků, nicnedělání... Prostě značka Ideál! Jedna skupina obyvatel se však podobného typu dovolené děsí jak čert kříže. Ano, řeč je o programátorech!

Soutěž o letní IT balíček první pomoci - UKONČENO!

Doba trvání soutěže: 1. 6. - 22. 6. 2016

Před nedávnem jsme obdrželi dotaz, zda-li vytvoříme také soutěž určenou specificky pro muže. Osobně jsme nad tímto nápadem uvažovali již nějaký ten pátek, takže se prakticky jednalo o finální pošťouchnutí. Rozhodně Vás nechceme vůči Vašim drahým polovičkám nijak znevýhodňovat, takže Vám dnes přinášíme soutěž o balíček, který je určen speciálně pro Vás. Nenechte se však mýlit, i ženy si zde přijdou na své :)

Restaurace u Čápů - vysoká gastronomie na malé obci

Restaurace u Čápů v obci Žabeň má za sebou již první rok svého provozu. Za tuto dobu se dokázala z obecní hospody proměnit v kvalitní restauraci, která láká zákazníky především na vyšší gastronomii - to se samozřejmě povedlo a nebyli bychom to my, kdybychom se nevydali vyzkoušet jejich speciální víkendovou nabídku.

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS